RKP 1926 BROŃ RADOM - Rocznik 2003 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

TABELA LIGOWA

MSPN Radomiak Radom 

 33

Młodzik Radom

22

AS Radomiak

19

Broń Radom

16

Junior Radom

11

Orlik Radom

8

GKS Jedlińsk

8

AP Szydłowiec

7

 

 

Zegar

Aktualności

WAŻNE!!!

  • autor: antosch7, 2014-10-23 19:19

 

SOBOTA ZBIÓRKA GODZ. 12.45

MŁODZIK UL. OFIAR FIRLEJA

Zawodnicy:

1.   DOMAGAŁA

2.   PIECHNIK

3.   ŁYKO

4.   GRUSZCZYŃSKI

5.   SULIGOWSKI

6.   FRĄK

7.   SKONECZNY

8.   OLCHOWSKI

9.   STARZYŃSKI

10. MAJ

11. WEYCHAN

12. CHEŁMIŃSKI

13. CHEŁSTOWSKI

14. JAWORSKI

15. SIECZKA

16. SKÓRKIEWICZ

17. WÓJCICKI

 


LIGIA U-11

  • autor: antosch7, 2014-09-13 15:23

Terminarz rozgrywek ligi:   RADOM I LIGA OKRĘGOWA

D2 MŁODZIK (2003)

czytaj:  więcej >>


LIGA MŁODZIK 2003

  • autor: antosch7, 2014-09-07 14:50

Po czterech spotkaniach, nasi chłopcy z dalekiej podróży wracają do gry. Wygrana 5 : 3 z drużyną AP Szydłowiec dodała IM skrzydeł.

Dziękujemy za walkę i zaangażowanie oraz skuteczną pracę Trenera.

Powodzenia w następnych spotkaniach.


TURNIEJ

  • autor: antosch7, 2014-05-20 19:26

 

Międzynarodowy Turniej Piłkarski

Szydłowiec 2014

 

 

 


Daleszyce 15.02.2014

  • autor: antosch7, 2014-02-16 10:02

Nasi zawodnicy brali udział w III Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza MIG Daleszyce, w którym zajęli 4 miejsce. Kilka zdjęć najlepiej zobrazuje dramaturgię tych zawodów. 


II MIEJSCE TURNIEJ 07.12.2013 AS RADOMIAK

  • autor: antosch7, 2013-12-06 20:00

07.12.2013 roku nasza drużyna w składzie: Kewin Piechnik, Nikodem Drabik, Dominik Łyko, Kuba Skórkiewicz, Kacper Gruszczyński, Michał Skoneczny, Bartek Jaworski, Antek Chełstowski, Maciek Olchowski, Bartek Sławiński, Krzysiek Sławiński, Damian Frąk, uczestniczyła w turnieju zorganizowanym na hali sportowej Uniwersytetu Technologiczno - Humanistycznego przy ul. Chrobrego.


ZWYCIĘSKI TURNIEJ GŁUCHOŁAZY

  • autor: antosch7, 2013-12-03 16:25

W dniach 28.11 - 01.12 nasi zawodnicy uczestniczyli w turnieju organizowanym w Głuchołazach.

Skład naszych drużyn:

BROŃ RADOM I: Kewin Piechnik, Kuba Skórkiewicz, Kacper Gruszczyński, Dawid Nowocin, Szymon Suligowski, Bartek Wójcicki, Antek Chełstowski, Maciek Olchowski.

BROŃ RADOM II: Nikodem Drabik, Bartosz Jaworski, Grzesiek Włodarczyk, Maciek Pietrzyk, Damian Frąk, Michał Skoneczny, Igor Starzyński, Dominik Łyko.

Końcowa klasyfikacja:

1. BROŃ RADOM I

2. POWAŁA TACZÓW

3. ODRA OPOLE I

4. SPARTAKUS DALESZYCE II

5. BROŃ RADOM II

6. SPARTAKUS DALESZYCE I

7. MKS POLAR WROCŁAW

8. ODRA OPOLE II

NAJLEPSZY ZAWODNIK: KAROL DZIEDZIC – SPARTAKUS DALESZYCE

NAJLEPSZY BRAMKARZ: BŁAŻEJ SAPIELAK – ODRA I

KRÓL STRZELCÓW: MICHAŁ SKONECZNY – BROŃ RADOM II

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE ZA MECZ FINAŁOWY: KEWIN PIECHNIK – BROŃ RADOM I


Archiwum aktualności


TRENINGI

PONIEDZIAŁEK, ŚRODA

godz. 17.00 - 18.30

CZWARTEK (co drugi tydzień)

godz. 17.15 - 18.30

ORLIK ul. Chałubińskiego

 

 

OD 15 LISTOPADA

PONIEDZIAŁEK

PSP nr 17 ul. Wierzbicka 89/93

godz. 19.00 - 20.30

ŚRODA

PG nr 13 ul. 25-go ul. 25 Czerwca 79

godz. 18.00 - 20.00

SOBOTA

ZSS (Samochodówka)

ul. 25-go Czerwca 66

godz. 09.00 - 10.30

 

 

Reklama

Najbliższa kolejka

25.10.2014

SOBOTA

Młodzik Radom - Broń Radom

zbiórka godz. 12.45

 

Losowa galeria

ŚMIECHY POCIECHY
Ładowanie...