RKP 1926 BROŃ RADOM - Rocznik 2003 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

TABELA LIGOWA

MSPN Radomiak Radom 

 42

Młodzik Radom

31

AS Radomiak

25

Junior Radom

17

Broń Radom

16

Orlik Radom

15

GKS Jedlińsk

9

AP Szydłowiec

7

 

 

Zegar

Aktualności

Broń Radom - Orlik Radom

  • autor: antosch7, 2014-11-11 14:02

Przedostatnie spotkanie w lidze zakończyło się niepowodzeniem dla naszych nastoletnich chłopców. Niestety, po zaciętej walce, straciliśmy bramkę po rzucie wolnym i mecz zakończył się wynikiem:

Broń Radom - Orlik Radom  0:1


LIGA MŁODZIK 2003

  • autor: antosch7, 2014-09-07 14:50

Po czterech spotkaniach, nasi chłopcy z dalekiej podróży wracają do gry. Wygrana 5 : 3 z drużyną AP Szydłowiec dodała IM skrzydeł.

Dziękujemy za walkę i zaangażowanie oraz skuteczną pracę Trenera.

Powodzenia w następnych spotkaniach.


TURNIEJ

  • autor: antosch7, 2014-05-20 19:26

 

Międzynarodowy Turniej Piłkarski

Szydłowiec 2014

 

 

 


Daleszyce 15.02.2014

  • autor: antosch7, 2014-02-16 10:02

Nasi zawodnicy brali udział w III Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza MIG Daleszyce, w którym zajęli 4 miejsce. Kilka zdjęć najlepiej zobrazuje dramaturgię tych zawodów. 


II MIEJSCE TURNIEJ 07.12.2013 AS RADOMIAK

  • autor: antosch7, 2013-12-06 20:00

07.12.2013 roku nasza drużyna w składzie: Kewin Piechnik, Nikodem Drabik, Dominik Łyko, Kuba Skórkiewicz, Kacper Gruszczyński, Michał Skoneczny, Bartek Jaworski, Antek Chełstowski, Maciek Olchowski, Bartek Sławiński, Krzysiek Sławiński, Damian Frąk, uczestniczyła w turnieju zorganizowanym na hali sportowej Uniwersytetu Technologiczno - Humanistycznego przy ul. Chrobrego.


ZWYCIĘSKI TURNIEJ GŁUCHOŁAZY

  • autor: antosch7, 2013-12-03 16:25

W dniach 28.11 - 01.12 nasi zawodnicy uczestniczyli w turnieju organizowanym w Głuchołazach.

Skład naszych drużyn:

BROŃ RADOM I: Kewin Piechnik, Kuba Skórkiewicz, Kacper Gruszczyński, Dawid Nowocin, Szymon Suligowski, Bartek Wójcicki, Antek Chełstowski, Maciek Olchowski.

BROŃ RADOM II: Nikodem Drabik, Bartosz Jaworski, Grzesiek Włodarczyk, Maciek Pietrzyk, Damian Frąk, Michał Skoneczny, Igor Starzyński, Dominik Łyko.

Końcowa klasyfikacja:

1. BROŃ RADOM I

2. POWAŁA TACZÓW

3. ODRA OPOLE I

4. SPARTAKUS DALESZYCE II

5. BROŃ RADOM II

6. SPARTAKUS DALESZYCE I

7. MKS POLAR WROCŁAW

8. ODRA OPOLE II

NAJLEPSZY ZAWODNIK: KAROL DZIEDZIC – SPARTAKUS DALESZYCE

NAJLEPSZY BRAMKARZ: BŁAŻEJ SAPIELAK – ODRA I

KRÓL STRZELCÓW: MICHAŁ SKONECZNY – BROŃ RADOM II

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE ZA MECZ FINAŁOWY: KEWIN PIECHNIK – BROŃ RADOM I


OSTATNI TURNIEJ ROCZNIKA 2003

  • autor: antosch7, 2013-10-07 16:40

W sobotę 05.10.2013 odbył się ostatni turniej grupy IV rocznika 2003. Broń Radom I wygrała wszystkie mecze i zajęła pierwsze miejsce zdobywając komplet punktów (12). Pozostałe miejsca zajęli:

Młodzik (9 punktów), Chomentów (6 punktów), Zorza (1 punkt) oraz Broń Radom II (1 punkt).

Podział punktów w całym rozegranym turnieju przedstawia się następująco:

Broń Radom I:  37

Młodzik:  37

Broń Radom II:  14

Chomentów:  14

Zorza:  11

 


Archiwum aktualności


TRENINGI

 

PONIEDZIAŁEK

 

PSP nr 17 ul. Wierzbicka 89/93

godz. 19.00 - 20.30

ŚRODA

PG nr 13 ul. 25-go ul. 25 Czerwca 79

godz. 17.30 - 19.30

SOBOTA

ZSS (Samochodówka)

ul. 25-go Czerwca 66

godz. 9.00 - 10.30

 

 

 

Reklama

Losowa galeria

Liga: Broń Radom - Orlik Radom
Ładowanie...

Reklama